Jako idealne rozwiązanie dla przemysłowego opisu materiałów i półfabrykatów, oferujemy wysokiej jakości markery Intrama i Markal. Są one przeznaczone do trwałego znakowania metali, tworzyw sztucznych i wielu innych powierzchni. Farby stosowane w markerach są przyjazne dla środowiska. Przemysłowe markery w porównaniu do zwykłych pisaków, wyróżniają się wysoką jakością  lakieru, dbałością o wpływ na środowisko i wytrzymałością końcówek, zaprojektowanych do pracy w środowiskach przemysłowych.

Wybierz odpowiedni marker dla Ciebie!

Podstawowym kryterium wyboru markera jest rodzaj materiału i powierzchni, które chcesz opisać. Kolejnym warunkiem jest wymóg trwałości lub usuwalności opisu przemysłowego. 

Aby zamówić odpowiedni marker podaj nam:

- rodzaj powierzchni: gładka, chropowata, zardzewiała, czysta, zaolejona

- czy marker ma być zmywalny czy bardzo trudny do usunięcia

- grubość końcówki markera

- kolor markera

 

  • Nasze wypalarki mają odpowiednie parametry i moc grzewczą aby znakować drewno, tworzywa oraz skórę. Krótki czas nagrzewania matrycy pozwala na pracę ciągłą.
  • Specjalistyczne markery nie uszkodzą się podczas oznakowania brudnych chropowatych materiałów. Nie uszkodzą również powierzchni znakowanej.
  • Znakowanie udarowe- mikropunktowe pozwala a szybkie, trwałe oznakowanie metali, tworzyw oraz drewna. W naszej ofercie znajdziesz pióra grawerskie oraz automaty mikroudarowe.
  • Znakowanie elektrochemiczne to bardzo skuteczny sposób nanoszenia nawet skomplikowanego graficznie znaku na czyste powierzchnie metalowe.