Wypalarka to doskonałe urządzanie do szybkiego i bezproblemowego oznakowania przede wszystkim DREWNA, TWORZYW SZTUCZNYCH, SKÓRY czy KAUCZUKU. Oferujemy również modele wypalarek specjalnie przeznaczonych do znakowania normy IPPC. W naszej ofercie posiadamy wypalarki ELEKTRYCZNE, które w odróżnieniu od wypalarek gazowych są łatwiejsze w użyciu, szybsze oraz bardziej bezpieczne w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Możemy poszczycić się, że oferowana przez nas seria wypalarek Kausistar jest produkowana przez renomowanego francuskiego producenta firmę BVG. Nie ujmując chińskim wyrobom należy zauważyć, że Francuzi są światowym liderem w wytwarzaniu sprzętu do znakowania. 

Aby otrzymać ofertę proszę przesłać nam zapytanie zawierające informację:

- na jakim materiale chcesz wypalać

- ile znaków maksymalnie będzie w jednym rzędzie

- ile rzędów znaków potrzebujesz

- podaj nam wysokość znaków

- jeśli chcesz wypalać logo to prześlij nam jego wzór graficzny

  • Nasze wypalarki mają odpowiednie parametry i moc grzewczą aby znakować drewno, tworzywa oraz skórę. Krótki czas nagrzewania matrycy pozwala na pracę ciągłą.
  • Specjalistyczne markery nie uszkodzą się podczas oznakowania brudnych chropowatych materiałów. Nie uszkodzą również powierzchni znakowanej.
  • Znakowanie udarowe- mikropunktowe pozwala a szybkie, trwałe oznakowanie metali, tworzyw oraz drewna. W naszej ofercie znajdziesz pióra grawerskie oraz automaty mikroudarowe.
  • Znakowanie elektrochemiczne to bardzo skuteczny sposób nanoszenia nawet skomplikowanego graficznie znaku na czyste powierzchnie metalowe.