ZNAKOWANIE-TECHNOLOGIE

W naszej ofercie posiadamy doskonałe Znakowarki Mikroudarowe MULTI4 firmy TECHNOMARK. Jako francuski producent TECHNOMARK jest liderem w branży technologii znakowania mikropunktowego. Znakowarka potrafi oznakować rożnego rodzaju materiały zaczynając od tworzyw sztucznych, drewna oraz różnego rodzaju metali żelaznych i nieżelaznych aż po stal do twardości 63HRC. 

W zależności od Państwa potrzeb znakowarkę można dostosować do pracy przenośnej również na akumulatorze oraz statywowej. Istnieje również możliwość podłączenia do linii produkcyjnej w systemie automatycznego sterowania. 

 Ważną cechą naszych znakowarek jest innowacja jaką jest praca w trybie inteligentnego znakowania IDI. Oznacza to, że igła samoczynnie ustala wysokość znakowanego materiału i potrafi znakować niejako "po schodach" nie niszcząc przy tym igły znakującej- grotu. 

Znakowarka TECHNOMARK potrafi wybić na materiale również skomplikowane logo. Współpracuje oczywiście z komputerem i systemem Windows. Własnie różnorodne oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta poszerza możliwości MULTI4 V3. 

Ważną zaletą odróżniającą nasze Znakowarki od znakowarek pneumatycznych jest elektromagnetyczny napęd grotu. 

Zapraszamy do wysyłania zapytań. 

Zespół ZNAKOWANIE-TECHNOLOGIE