W naszej ofercie posiadamy doskonałe Znakowarki Mikroudarowe MULTI4 firmy TECHNOMARK. Jako francuski producent TECHNOMARK jest liderem w branży technologii znakowania mikropunktowego. Znakowarka potrafi oznakować rożnego rodzaju materiały zaczynając od tworzyw sztucznych, drewna oraz różnego rodzaju metali żelaznych i nieżelaznych aż po stal do twardości 63HRC. 

W zależności od Państwa potrzeb znakowarkę można dostosować do pracy przenośnej również na akumulatorze oraz statywowej. Istnieje również możliwość podłączenia do linii produkcyjnej w systemie automatycznego sterowania. 

 Ważną cechą naszych znakowarek jest innowacja jaką jest praca w trybie inteligentnego znakowania IDI. Oznacza to, że igła samoczynnie ustala wysokość znakowanego materiału i potrafi znakować niejako "po schodach" nie niszcząc przy tym igły znakującej- grotu. 

Znakowarka TECHNOMARK potrafi wybić na materiale również skomplikowane logo. Współpracuje oczywiście z komputerem i systemem Windows. Własnie różnorodne oprogramowanie dostosowane do potrzeb klienta poszerza możliwości MULTI4 V3. 

Ważną zaletą odróżniającą nasze Znakowarki od znakowarek pneumatycznych jest elektromagnetyczny napęd grotu. 

 

  • Nasze wypalarki mają odpowiednie parametry i moc grzewczą aby znakować drewno, tworzywa oraz skórę. Krótki czas nagrzewania matrycy pozwala na pracę ciągłą.
  • Specjalistyczne markery nie uszkodzą się podczas oznakowania brudnych chropowatych materiałów. Nie uszkodzą również powierzchni znakowanej.
  • Znakowanie udarowe- mikropunktowe pozwala a szybkie, trwałe oznakowanie metali, tworzyw oraz drewna. W naszej ofercie znajdziesz pióra grawerskie oraz automaty mikroudarowe.
  • Znakowanie elektrochemiczne to bardzo skuteczny sposób nanoszenia nawet skomplikowanego graficznie znaku na czyste powierzchnie metalowe.